info@ptacademy.pl  +48 602 745 347

 

 

 

DOŚWIADCZENIE PRAKTYKÓW

Personal Trainers Academy powstała dzięki połączeniu wiedzy, umiejętności i osobowości specjalistów w swoich dziedzinach. Profesjonaliści, którzy przez lata rozwijali swoją wiedzę i budowali pozycję oraz zyskiwali doświadczenie, występują teraz w roli wykładowców.

DLACZEGO PTA?

Z dumą prezentujemy PTA, owoc prawdziwej, czystej pasji do sportu i unikalnej wiedzy. To dopracowana i budowana w wyjątkowym skupieniu reakcja na potrzeby rynku dotyczące szkoleń na najwyższym poziomie, reakcja na powszechną bylejakość i improwizację, którym się sprzeciwiamy.

NASZA MISJA

Misją PTA jest zaszczepienie w uczestnikach szkoleń potrzeby świadczeń usług na najwyższym poziomie, którzy później, będąc naszymi absolwentami, będą marką samą w sobie, rozpoznawalną i popularną wśród swoich podopiecznych.

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ

Doświadczenie i badania nad rynkiem fitness&wellnes pozwoliły nam wybrać najbardziej popularne i pożądane segmenty wiedzy, które prezentujemy w spójny, syntetyczny i przystępny sposób. W PTA możesz być pewny, że nabędziesz wiedzę merytoryczną z zakresu treningu personalnego, ale również dowiesz się jak obsługę klienta wznieść na wyższy poziom - poziom opieki. To dlatego, że troska o dobro i komfort podopiecznych jest dla nas najwyższym przesłaniem.

NASZE CELE

W PTA nadajemy charakter zawodowi trenera personalnego, właściwą renomę, oczyszczoną z archaicznych naleciałości. Chcemy pokazać, że trener personalny powinien być dyskretnym, pełnym entuzjazmu profesjonalistą, otwartym na potrzeby swoich podopiecznych.

Tego podejścia będziemy uczyć. Pokażemy Wam jak zarażać innych pasją do życia i sprawiać by ich życie stało się lepsze.