info@ptacademy.pl  +48 602 745 347

W naszej współpracy...

...stawiamy na sprawdzonych i znaczących partnerów, liderów swoich branż,

innowatorów w wyspecjalizowanych obszarach, konkretne firmy z konkretną ofertą produktową. Dzięki certyfikatowi i ukończeniu

Personal Training Academy na wszystkich absolwentów czekają otwarte drzwi do współpracy z naszymi partnerami.

 

 

Body Shop - specjalne ceny dla Ciebie i Twoich podopiecznych

To jedna z największych internetowych hurtowni suplementów i odżywek oraz największy w Łodzi sklep z tego typu produktami. Fachowcy Body Shop pomoga dobrać wlasciwą suplementację dla Ciebie i Twoich podopiecznych.

 

Dla wszystkich absolwentów PTA 10% zniżki na cały asortyment

 

https://pl-pl.facebook.com/BodyShopLodz/

 

Just 7 Gym - specjalne ceny dla Ciebie i Twoich podopiecznych

Just7Gym - producent sprzętu i akcesoriów treningowych. Tylko najwyższa jakośći i niezwykle bogata oferta wprowadzą Twój trening na wyższy level.

 

Dla wszystkich absolwentów PTA 10% zniżki na cały asortyment.

 

https://just7gym.pl/

 

Fit-Meal Catering - zniżki na catering i pakiety lojalnościowe

Profesjonalnie dobrany, pyszny... idealny dla każdego kto dba o siebie i o swoją sylwetkę.

 

Fit Meal to 5 zdrowych, idealnie zbilansowanych posiłków dostarczanych codziennie pod Twoje drzwi do domu lub biura, rano lub wieczorem!

 

Absolwenci otrzymają zniżkę na catering i indywidualnie przygotowany pakiet lojalnościowy. To kolejny dowód, że warto być z nami!

 

http://fit-meal.pl/

Trucht.com - Centrum Endorfin - zniżki na atrakcyjny asortyment

Trucht.com - Centrum Endorfin - to więcej niż sklep stacjonarny i internetowy (w którym zresztą znajdziecie wszystko dla triathlonistów i biegaczy).

 

Trucht to przede wszystkim miejsce spotkań miłośników sportu, który powstał z myślą wprowadzenia do Łodzi nowej jakości biegania oraz szerzenia zdrowego trybu życia. Polecamy także sklepową kawiarnię z kawą i pysznymi sokami.

 

 

Dla absolwentów PTA będzie czekało 10% zniżki na wybrany asortyment.

 

http://www.trucht.com/

Młodzi w Łodzi

Program Młodzi w Łodzi powstał aby zachęcić młodych ludzi do wiązania swojej przyszłości z Łodzią, wspierać rozwój kariery zawodowej łódzkich studentów oraz zapewnić lokalnym przedsiębiorcom i potencjalnym inwestorom wysoko wykwalifikowanej kadry.

 

Realizatorem programu jest Biuro Obsługi Inwestora i  Współpracy z Zagranicą Urzędu Miasta Łodzi, które przy współpracy z największymi łódzkimi uczelniami oraz wiodącymi pracodawcami realizuje inicjatywy programu, m.in. takie jak: portal praktyk i staży, program stypendialny, bezpłatne szkolenia czy konkurs dla młodych przedsiębiorczych.

 

https://mlodziwlodzi.pl/

Rep In Peace - zniżka 15%!

Marka odzieżowa Rep In Peace powstała z fascynacji do Crossfitu oraz pasji tworzenia ubrań. Zgodnie z naszym motto 'Design Your Body and Soul' wiemy, że Crossfit nie tylko nieźle rzeźbi ciało ale również wykuwa silną wolę i charakter.

 

Rozumiemy, że aby pokonywać kolejne granice, ubrania w których ćwiczysz muszą być nie tylko komfortowe ale również innowacyjne i funkcjonalne". Nosząc odzież RIP macie gwarancję niepowtarzalności!

 

Absolwenci PTA mają 15% zniżki!

 

http://repinpeace.com/pl/